Ваше замовлення


Ваш кошик порожній
Акції
Київ (044) 331-60-60
Не можете додзвонитися?
Замовити дзвінок оператора

Безкоштовна доставка.

Замовлення приймаються:

з 10-00 до 22-30

Приймаємо до оплати  

Умови доставки

Про компанію

У нас є загадка для вас. Де ви можете дізнатися про апетитне розмаїття мексиканської кухні, і про безліч сортів мексиканських спецій і чилі?

Де ворота в мексиканське королівство гастрономії і кулінарного досконалості? Якщо ви хочете оживити ваше життя парочкою гарячих і захоплюючих мексиканських страв, ви не підете на їх пошуки в дорогий ресторан, ви відкриєте інтернет і замовите свіжоприготовлену, продукцію, за якість якої ми ручаємося!

Наші досвідчені креативні кухарі швидко приготують страви з найсвіжіших продуктів, а спритні кур'єри доставлять їх до Вас в офіс, додому.

Всі страви нашого асортименту завжди гармонійно поєднуються, і своєю гострою, солоною, солодкою і пряної палітрою задовольнять навіть самого вимогливого гурмана.

З гордістю заявляємо, що наша продукція відрізняється високими смаковими, поживними та естетичними якостями. Ми готуємо лише після надходження замовлення, тут же пакуємо і доставляємо їжу безпосередньо до Вас додому, в офіс.

Замовте у нас гострі або негострі тако, буріто, кесаділью, начос, доповніть їх салатами зі свіжих і оброблених овочів і напоями і ви відчуєте всю гармонію смаку мексиканської кухні.

Внесіть різноманітність у Ваш повсякденний раціон, побалуйте себе на вихідні та свята, а ми гарантуємо Вам позитивні емоції і здоровий шлунок!

Також Ви маєте можливість ознайомитись з відгуками людей, що вже спробували нашу їжу. Ми не маєдо доступів до ціх сторінок і не використовуємо комментарі "на замовлення". Незалежні відгути допомогають нам зрозуміти як ми прицюємо, а Вм допомжуть переконатись що замовляти доставку у нас - це смачно і якісно!

Відгук о нас на сайті  eda.ua 

Відгук о нас на сайті Экипаж сервис

Відгук о нас на сайті UFood

Відгук о нас на сайті smachnogo.ua